Latvijas Universitātes Studentu padome, turpinot ikgadējo sportisko tradīciju, aicināja ikvienu veidot komandu un piedalīties LU Studentu sporta spēlēs 2019! Jau otro gadu pēc kārtas Sporta spēles noritēja Rojas stadionā no 15. līdz 16. jūnijam, kur arī šogad ikvienam tika dota iespēja pārbaudīt savas fiziskās spējas sacensties savā starpā un lieliski izbaudīt laiku svaigā gaisā.

Piedalīšanās noteikumi bija šādi – jāizveido vismaz 12, bet ne vairāk kā 16 cilvēku komanda (vismaz 6 sievietes un 6 vīrieši), turklāt komandai jāsastāv no vismaz 6 LU studentiem, absolventiem, darbiniekiem vai mācībspēkiem. Pārējie komandas dalībnieki varēja būt draugi arī ārpus LU Saimes. Maksimālais komandu skaits šogad bija 18.

Komandu pieteikšanās noritēja divās kārtās. Pirmā kārta norisināsajās no 13. līdz 27. maijam, un, piesakoties šajā laikā, dalības maksa vienam cilvēkam bija 4 EUR, bet, piesakoties no 28. maija līdz 4. jūnijam, dalības maksa vienam cilvēkam bija 6 EUR. Ēdināšanas pakalpojumi un vieta gulēšanai tika nodrošināta stadionam blakus esošajā Rojas vidusskolā.

Tiekamies nākamgad!