Vai esi jau universitātē atradis savus domubiedrus un vēlies kopā ar viņiem paveikt ko vairāk? Šī gada 7. – 13. novembrī norisināsies visu 13 Latvijas Universitātes fakultāšu studējošo pašpārvalžu vēlēšanas, kurās ir tiesības kandidēt un vēlēt visiem LU studējošajiem. Par vēlēšanu norisi atbildīgu LU Studentu padome savā 21. septembra kopsapulcē ievēlēja Vēlēšanu komisiju.

Lai kandidētu vēlēšanās, ir jāizveido kandidātu saraksts ar vismaz vienu kandidātu, kas ir jāiesniedz savas fakultātes vēlēšanu komisijai ne vēlāk kā desmit dienas pirms attiecīgās fakultātes pirmās vēlēšanu dienas. Veidlapas sarakstu iesniegšanai ir pieejamas šeit. Kandidēšanas apliecinājumu var izmantot tie kandidāti, kuri kāda iemesla dēļ nevar parakstīt kopīgo veidlapu.

 

Šis raksts jaunu lēmumu pieņemšanas gaitā tiks atjaunināts, lai atspoguļotu aktuālāko informāciju.

 

Ja redzi pārkāpumus vēlēšanu procesā vai arī nespēj atrast nepieciešamo info, sazinies ar LU SP Vēlēšanu komisiju, rakstot uz vk@lusp.lv! 

Ar LU SP Vēlēšanu nolikumu var iepazīties šeit.

LU SP Vēlēšanu komisijas lēmumus var apskatīt šeit.

 

Vēlam veiksmi radošu un darboties gribošu domubiedru rašanā un vēlēšanās!

Bioloģijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Laura Slūka (laura.sluuka@gmail.com)

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Katrīna Mārtiņa (katrinamartina@tvnet.lv)

Datorikas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Elizabete Ozoliņa (elizabete.ozolina@datoriki.lv)

Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Marta Liedskalniņa (marta.liedskalnina@gmail.com)

Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Eva Borska ((evaborsk@gmail.com)

Humanitāro zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Laura Romanova (lauraromanovaa@gmail.com)

Juridiskās fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Krista Čistjakova (cistjakovak@gmail.com)

Ķīmijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs: Rūdolfs Jānis Zabolockis (rudolfs_janis.zabolockis@lu.lv)

Medicīnas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Viktorija Fokina (fokina.viktorija@inbox.lv)

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Laima Lapiņa (laiminalapina@gmail.com)

Sociālo zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs: Adrians Daniels Bormans (bormanisdaniels@gmail.com)

Vēstures un filozofijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs: Andis Ignats Jermakovs (aj16110@students.lu.lv)

Teoloģijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja: Beāte Orlova (orlova.beate@gmail.com)