Vai esi jau universitātē atradis savus domubiedrus un vēlies kopā ar viņiem paveikt ko vairāk? Piesakies fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanām, kas šogad notiks no 2. līdz 8. novembrim. 

Pirmais, kas Tev jāpaveic, ir kopā ar saviem domubiedriem jāizveido savs saraksts, gluži kā partijas to dara Saeimas vēlēšanās. Sarakstu, kas jāizpilda ar savu domubiedru vārdiem, uzvārdiem, studiju programmas nosaukumu, kurā viņi mācas, viņu apliecības numuru, e-pastu un telefona numuru, kā arī viņu parakstu, ir iespējams atrast šeit vai vaicājot savas studentu pašpārvaldes vēlēšanu komisijai, kuras kontaktus vari atrast zemāk.

Ņemot vērā to, ka mēs dzīvojam vispasaules pandēmijas laikos, šogad ļoti noderēs arī kandidēšanas apliecinājumi. Tos ir jāaizpilda, ja nespēj fiziski parakstīties uz kopējās saraksta veidlapas. Veidlapu vari sameklēt šeit.

Bet kad jāiesniedz savs saraksts? Noteikti interesējies savas fakultātes pašpārvaldes sociālajos tīkos vai rakstot fakultātes pašpārvaldes vēlēšanu komisijai privāti. Datums, kas būs 10 dienas pirms vēlēšanām būs datums, līdz kuram būs iespējams iesniegt tavas pašpārvaldes vēlēšanu komisijai kanidēšanas sarakstu. Ja fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisija apstiprina iesniegto sarakstu, tad vari būt drošs, ka redzēsi šo sarakstu starp citiem fakultātes studentu pašpārvaldes vēlēšanu sarakstiem vēlēšanu dienās!

Pilnais LU SP Vēlēšanu nolikums atrodams šeit

Ja redzi pārkāpumus vēlēšanu procesā vai arī nespēj atrast nepieciešamo info - dod ziņu rakstot uz vk@lusp.lv!

Vēlam veiksmi radošu un darboties gribošu domubiedru rašanā un vēlēšanās!

Bioloģijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Dāvis Dūcis (ducisdavis@gmail.com)

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Aleksandrs Rubīns (edvins.aleksandrs.rubins@gmail.com)

Datorikas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Artis Ivo Pencis (artis.pencis@datoriki.lv)

Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja - Angelina Ganebnaya (ganebnaya.angelina@gmail.com)

Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja - Karlīna Putniņa (karlinaputnina@gmail.com)

Humanitāro zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja - Māra Aniņa (maara.anina@gmail.com)

Juridiskās fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Artūrs Punculis (artuurspunculis@gmail.com)

Ķīmijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Arturs Atvars (artursss2000@inbox.lv)

Medicīnas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Matīss Kevins Balodis (kevins.balodis@gmail.com)

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja - Anna Holberga (holbergaanna@gmail.com)

Sociālo zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja - Sabīne Liepniece (sabineliepniece@inbox.lv)

Vēstures un filozofijas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs - Rūdis Bebrišs (bebriss@gmail.com)

Kā balsot?