“Scientia est potentia!” jeb “Zināšanas ir spēks!” – ar šādu moto Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) organizē trešo LU Studentu zinātnisko konferenci “Initium”, kas norisināsies jau 27. – 28. novembrī un vienuviet apvienos studentus -  jaunos pētniekus.

2020. gada konferences dalībnieks Ernests par pieredzi konferencē uzsver: “Dalība konferencē sniedza man un citiem studentiem iespēju pacelt gaismā savas pētniecības gaitas. Sava darba aplūkošana konferences rakstu krājumā sniegusi man gandarījumu par izdarīto un motivāciju spert nākamos soļus pētniecībā.”

Dalībnieki ir aktīvi strādājuši pie saviem rakstiem, lai plašākai auditorijai pastāstītu par savu pētniecību. Šogad darbi tiks prezentēti četrās sekcijās: dabas, humanitārajās, medicīnas un veselības, kā arī sociālajās zinātnēs.

Konference risināsies tiešsaistē, kur tiks prezentēti studentu pētījumi un vieslektori stāstīs par tādām aktuālām tēmām kā sociālo zinātņu nozīmi un izaicinājumiem mūsdienās un starpnozaru pieeju cilvēka novecošanās izpētē. Ikvienam - gan studentiem, gan skolēniem, gan mācībspēkiem - būs iespēja vērot konferences tiešraidi konferences Facebook lapā un LU Studentu padomes Youtube kanālā, uzzinot ko jaunu par sev interesējošajām tēmām, kā arī iesaistīties diskusijās, uzdodot dalībniekiem jautājumus.

Vairāk par konferences norisi un citiem saistošiem jautājumiem var uzzināt konferences mājaslapā https://konference.lusp.lv, kā arī sekojot līdzi aktualitātēm sociālajos tīklos: Facebook (LU Studentu zinātniskā konference) un Instagram (@lusp_initium).

Dalīties