18.maijā plkst. 19.00 uz NABAKLAB skatuves savā starpā sacentīsies sešas jaunas studentu grupas konkursa HADRONS'16 fināla ietveros.

 

Šogad par pirmo vietu konkursā "HADRONS'16" cīnīsies sekojošas grupas:

  • "Nation Vibe"
  • "Strapon"
  • "Rāva"
  • "NYDES"
  • "MMMM"
  • "Daudzi Citi"

Šajā vakarā jaunās grupas vērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio NABA un studentu pārstāvji, nosakot vienu grupu, kura iegūs galveno balvu - ieraksta laiku skaņu studijā, kā arī iespēju uzstāties Starptautiskajā mūzikas un mākslas festivālā “Laba Daba”, mūzikas festivālā “Bildes” un LU Jauno studentu svētkos “Aristotelis”, kā arī atbalstu Radio NABA ēterā. Konkursa finālā būs iespējams dzirdēt arī iepriekšējā gada konkursa uzvarētājus “Chomsky Chess Club”.

Grupas savu skanējumu veido tādos mūzikas virzienos kā rock, dark tradicional/folk, eksperimental to papildinot ar studentisku garu un enerģiju. Studentu grupās šogad tiek pārstāvēta Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, Bioloģijas fakultāte, kā arī šajās grupās piedalās studenti no Latvijas Mākslas akadēmijas, RISEBA, Rīgas Biznesa skolas, Latvijas Jūras akadēmijas.

Konkurss šogad notiek jau vienpadsmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 250 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “Chomsky Chess Club”, “Nē”, "DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (vēlāk "Tribes of the City"), "Ēnu kaleidoskops" - pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Papildu jautājumu gadījumā sazinieties ar projekta organizatoriem rakstot uz naba@radionaba.lv

Dalīties