Enerģija, entuziasms un nepacietība, kas piemīt studentam, kurš tūlīt uzsāks pirmo studiju semestri – tas ir kas vienreizējs. Pirmkursniek – Tu noteikti jau nevari sagaidīt brīdi, kad iepazīsi kursa un studiju biedrus, lai kopīgi uzsāktu jaunu dzīves posmu un dotos skaistā un vērtīgā piedzīvojumā – studiju pasaulē. Kā būtu ar iespēju sveikt un iedvesmot citus - tā, lai tieši Tevi sadzird ikviens Latvijas Universitātes jaunais students? Aiziet, pamēģini! Piesakies Latvijas Universitātes Studentu padomes organizētajam “2016. gada Pirmā kursa studentu uzrunas konkursam”!

Pirmā kursa students, kurš tiks atzīts par labāko oratoru un runas autoru, ar svinīgo uzrunu uzstāsies jauno studentu svētkos “Aristotelis 2016” 4. septembrī Doma laukumā.

Rūpīgi iepazīsties ar konkursa nolikumu - sūti elektroniski sagatavotu svētku runu 300-350 vārdu apjomā līdz 19. augustam uz e-pasta adresi pirmkursnieks@lusp.lv ar norādi “Pirmkursnieka runas konkursam”.

Latvijas Universitātes jauno studentu svētku “Aristotelis 2016” oficiālā daļa sāksies plkst. 19.00 Doma laukumā, kur ar apsveikumiem un studentiskām fakultāšu aktivitātēm sāksies jaunā studiju gada svinības, lai pēc tam kopīgā lāpu gājienā studenti un Universitātes pārstāvji dotos uz LU galveno ēku, kur līdz pat rīta gaismai norisināsies studentiskas svinības, dziesmas un dejas.

Rīkojums par konkursa izsludināšanu. 

Konkursa nolikums. 

Dalīties