Vai savos studiju gados neesi apmeklējis LU Studentu sporta spēles vai arī sen neesi uz tām bijis? Saprotams, jo tās nav notikušas kopš 2019. gada vasaras! Taču šogad 2022. gadā tās ir atgriezušās ar vēl lielāku jaudu un enerģiju. Kā ierasts sporta spēles notiek vasarā un šogad tās norisināsies no 6. līdz 7. augustam Vecupē (Birzgales pagastā, Ķeguma novadā), kur arī šogad ikvienam tiks dota iespēja pārbaudīt savas fiziskās spējas, sacensties savā starpā un lieliski izbaudīt laiku svaigā gaisā.

Piedalīšanās noteikumi – jāizveido vismaz 10, bet ne vairāk kā 16 cilvēku komanda (vismaz 5 sievietes un 5 vīrieši), turklāt komandai jāsastāv no vismaz 6 LU studentiem, absolventiem, darbiniekiem vai mācībspēkiem. Pārējie komandas dalībnieki var būt draugi arī ārpus LU Saimes. Maksimālais komandu skaits šogad – 18.

Papildus informācija, kā arī komandu pieteikšanās sekos pēc Jāņiem, tāpēc noteikti atzīmē "Interested" vai "Going" Sporta spēļu Facebook event, lai nepalaistu garām svarīgāko informāciju par sporta spēlēm, kā arī sāc apzināt savus potenciālos komandas biedrus!

Ja Tev šobrīd ir radušies kādi jautājumi, raksti pasākuma galvenajam organizatoram Naurim Osim uz e-pastu: nauris.osis@lusp.lv vai Messenger.