Lai veicinātu jauno studentu iekļaušanos Universitātē, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un LU Studentu serviss aicina pieteikties mentoru programmai.

LU SP radošā un interaktīvā veidā piedāvā iespēju pirmkursniekiem iegūt pašiem savu unikālo mentoru – pieredzējušu studentu, kurš jau ir izbaudījis sarežģīto iejušanos jaunajā Universitātes vidē un ir pietiekami kompetents, lai palīdzētu ātrāk uzsākt akadēmisko dzīvi. Cauri visai studiju programmai pirmkursniekam būs iespēja vērsties pie sava mentora ar jebkādiem profesionālajiem un personīgajiem jautājumiem.

Pirmkursniekam tiks pateikts un parādīts viss svarīgākais – fakultātes telpas, sistēma, kādā tiek strādāts, galvenie noteikumi, LUIS un e-studijas, pašpārvalžu sistēma un, protams, tradīcijas. Mentori ar saviem pirmkursniekiem iepazīsies jau pirmajās studiju dienās.

Lai iegūtu savu unikālo mentoru, apmeklē vietni mentors.lu.lv, kurā, izvēloties savu fakultāti un studiju programmu, ieraudzīsi sarakstu ar vairākiem kandidātiem. Iepazīsties, izvērtē un izvēlies! Kad būsi izdarījis savu izvēli, seko norādēm, lai apstiprinātu pieteikumu. Tālāk gaidi ziņu no sava mentora!

 

“Atceros, cik grūti bija iejusties jaunajā sistēmā, jo atšķirība starp vidusskolu un augstskolu ir milzīga. Tāpēc liels paldies man jāsaka savai mentorei, kas laipni atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, kas droši vien dažkārt bija pat visai muļķīgi. Bija ļoti patīkami apzināties, ka pat pilnīga apjukuma brīdī būs kāds draudzīgs cilvēks, pie kura vērsties pēc padoma!” saka kāda bijusī pirmkursniece, kas pati šogad pieteikusies būt par mentoru kādam pirmkursniekam. 

Jautājumu gadījumā droši raksti uz eva.kirsteine@lusp.lv