6. aprīlī LU Lielajā aulā plskt. 18.00 LU Studentu padomes gada balvā apbalvosim un godāsim tos, kas neatlaidīgi un cītīgi darbojušies, lai uzlabotu un pilnveidotu studentu ikdienu un arī universitātes vidi.

Pavisam drīz iestāsies pavasaris, vairāk dienas nedēļā spīdēs saule un vējā sāks griezties pirmās ziedlapiņas, kas iesāk jaunu šī gada posmu, tāpēc ir arī pienācis laiks tikties Latvijas Universitātes Studentu padomes Gada balvā 2022!

6. aprīlī plkst.18.00 sanāksim LU Lielajā aulā, lai apbalvotu un godātu tos, kas neatlaidīgi un cītīgi darbojušies, lai uzlabotu un pilnveidotu studentu ikdienu un arī universitātes vidi.

No 3. līdz 16. martam pasākuma mājaslapā gadabalva.lusp.lv jebkuram no LU saimes ir iespēja pieteikt kādu studentu, pasākumu vai notikumu kādā no minētajām nominācijām:
-Gada fakultātes studējošo pārstāvniecība;
-Gada akadēmiskās sasniegums;
-Gada kultūras sasniegums;
-Gada inovācija;
-Gada kļūme;
-Gada students;
-Gada izaugsme;
-Gada vecbiedrs;
-Gada studējošo draugs;
-Gada akadēmiskais studējošo draugs;
-Gada biedrs;
-Gada aktīvists;
-Gada sasniegums ārpus studijām;
-Gada citāts;
-Gada sasniegums fakultātes studējošo pašpārvaldē.

Pēc gada balvu pasniegšanas LU Lielajā aulā aicinām pasākuma apmeklētājus uz afterparty "The Sinners Club" plkst. 22.00. Ja vēlies ierasties tikai uz neoficiālo daļu, būs nepieciešams uzrādīt LU studenta vai darbinieka apliecību.

Lai nepalaistu garām svarīgāko informāciju par LU Studentu padomes Gada balvu 2022, spied “Interested” vai “Going” pasākumam, kā arī apmeklē pasākuma mājaslapu: gadabalva.lusp.lv, kur publicēsim aktuālākās ziņas saistībā ar pasākumu un tā nolikumu!

Dalīties