2020. gada sākumā aizsāktais Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) un Rīgas Tehniskās Universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) sadarbības projekts Ziemas sporta spēles “Briedīši” pirmo un pagaidām vienīgo reizi notika 2020. gada februārī, taču beidzot pienācis laiks tām atgriezties!

LU Studentu padome izsludina atkārtotu pieteikšanos galvenā organizatora amatam! Sporta spēļu organizatoru komanda ir atrasta un projekts ir plānošanas procesā.

Meklējam motivētu un enerģijas pilnu galveno organizatorukas spētu šīs sporta spēles atdzīvināt un padarīt vēl labākas, kā arī sadarboties ar RTU SP kolēģiem, lai pasākums būtu lielisks. Ja Tu spēj vadīt komandu un nebaidies ķerties klāt vēl neizzinātajam, tad LU SP aicina tieši Tevi pieteikties un kļūt par Ziemas sporta spēļu “Briedīši” galveno organizatoru no LU SP puses!

Projekta vadītāja galvenie pienākumi:

  • Organizatoru komandas vadīšana;
  • Komunikācijas uzturēšana ar visu komandu gan LU SP, gan RTU SP;
  • Pasākuma finanšu plānošana;
  • Pasākuma veiksmīga organizēšana.

Ja jūti aicinājumu, sūti savu CV, motivācijas vēstuli un sporta spēļu vīziju līdz 09.01.2022. 23:59 e-pastu lusp@lusp.lv

Jautājumu gadījumā par sporta spēļu organizēšanas gaitu, raksti LU SP valdes loceklei Patricijai - patricija.mikele@lusp.lv

Dalīties