Jau šo svētdien, 3. novembrī, basketbola komandas “Latvijas Universitātes” mājas spēles ietvaros, sadarbojoties Latvijas Universitātes Sporta centram un Latvijas Universitātes Studentu padomei, tiks aizvadīta pirmā spēle, kurā aktīvi tribīnēs līdzdarbosies arī fakultātes, kuras ar dažādiem saukļiem atbalstīs un uzmundrinās komandu.

Konkurss norisināsies kopumā sešās mājas spēlēs, kuru ietvaros komandas tiks vērtētas. Piecu spēļu ietvaros tiks aizvadītas atlases kārtas, kur tiks vērtēti divi komandu labākie sniegumi, bet jau sestajā spēlē tiks aizvadīts konkursa fināls.

Mājas spēles, kurās paredzēts konkurss:

  • 3. novembris
  • 17. novembris
  • 24. novembris
  • 30. novembris
  • 4. decembris
  • 15. decembris (fināls)

Fakultātēm ir iespēja savākt savu fanu komandu, apmeklēt Latvijas Universitātes basketbola komandas mājas spēles bez maksas, atbalstīt, pavadīt laiku ar saviem biedriem, aktīvistiem, kursa biedriem un beigās vēl tikt pie lieliskām balvām (piemēram, pie brauciena ar prāmi uz Stokholmu, biļetēm uz festivālu “Laba daba”, atbalstītāju sarūpētām balvām u.c.).

Fanu komandām ir jāpiedalās vismaz 4 no 5 spēlēm.

15. decembra spēlē notiks fanu konkursa fināls, uz kuru tiks tikai 3 labākās komandas, kas sacentīsies par balvām. 

 

Fakultātes šim konkursam var pieteikties līdz 1. novembrim un startēt jau 3. novembra spēlē. Pieteikties varēs arī vēl pēc šīs spēles.

Šeit pieejams konkursa “Fakultātes basketbola tribīnēs” nolikums.

Ja radušies kādi jautājumi, tad droši rakstiet uz krista.ramane@lu.lv, vai arī austra.aprane@lusp.lv

Dalīties