Lai ražīgi turpinātu iesākto jauno rudens semestri, Latvijas Universitātes (LU) studenti, mācībspēki, absolventi ar ģimenēm un citi interesenti laipni aicināti pievienoties ikgadējai Rudens talkai LU Botāniskajā dārzā 12. oktobrī!

Šī gada Pavasara talkas ietvaros LU Studentu padome (LU SP) un LU Absolventu klubs (LU AK) aicina visus interesentus, kuri vēlas aktīvi un lietderīgi pavadīt laiku, uz kopīgu pastrādāšanu šī gada 12. oktobrī, sestdien, no plkst. 11.00 LU Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2, Rīgā. Pēc darbu beigšanas paredzēts kopīgs pikniks un dažādas aktivitātes Botāniskā dārza teritorijā.

Absolventu un studentu talkas ietvaros talciniekiem būs iespēja apmeklēt arī Absolventu taku - par absolventu ziedojumiem 2018. gadā atklātu labiekārtošanas objektu LU Botāniskajā dārzā. Talkas laikā atklāsim Absolventu takas otro kārtu - par A/S Balticovo ziedojumu iegādātos krēslus.

Talkas sākums paredzēts plkst. 11.00. Talcinieki tiks nodrošināti ar maisiem, darbarīkiem un cimdiem, bet noteikti nekautrējies ņemt līdzi savu aprīkojumu, jo tā darbi ritētu vēl raitāk!

Paralēli talkai norisināsies ikgadējās sacensības par aktīvākās fakultātes titulu, tāpēc līdzi aicini arī savus kursa biedrus un citus fakultātes biedrus. Talkā visplašāk pārstāvētajai fakultātei pienāksies pārsteiguma balva!

Dalīties