Latvijas Medicīnas studentu asociācija organizē „Plaušu dienu” lekciju ciklu, lai aktualizētu iedzīvotāju rūpes par savu veselību, diskutētu par Latvijas pulmonologu lielāko „biedu” – tuberkulozi, kā arī apspriestu tik populāro ūdenspīpju, elektrisko cigarešu ietekmi uz veselību.

Valsts svētku nedēļā ikviens, kuram nācies saskarties ar plaušu slimībām, vai kurš interesējas par plaušu veselības profilaksi, 5. un 6. maijā aicināts uz „Plaušu veselības dienu” bezmaksas lekciju ciklu. Tajā ieplānotas tikšanās ar speciālistiem, iespēja noskatīties filmu, kā arī diskusijas apmeklētājiem ar ārstiem un studentiem.

Lekciju cikla pirmajā dienā, 5. maijā, interesenti no plkst. 18.00 gaidīti Rīgas Stradiņa universitātes (Dzirciema iela 16) ēdnīcas telpās. Šajā dienā apmeklētājiem varēs vairāk uzzināt par tuberkulozi, tās ārstēšanu, kā arī profilaksi. Būs iespēja tikties ar pneimonoloģi Dr. Eviju Livčāni, noskatīties godalgoto filmu „Moulin rouge” un diskutēt par slimības gaitu, tās savlaicīgu atklāšanu un veiksmīgu ārstēšanu.

Savukārt lekciju cikla otrajā dienā, 6. maijā, ikviens laipni gaidīts restorāna „Kaļķu vārti” (Kaļķu iela 11) mājīgajās telpās, lai diskutētu par smēķēšanas jautājumiem, šobrīd tik populāro ūdenspīpju un elektronisko cigarešu ietekmi uz veselību un arī par to kaitīgumu. Diskusija sāksies plkst. 18.30.

Laipni aicināti visi interesenti, kuriem rūp sava un arī līdzcilvēku veselība!

 

Papildinformācija: tālr. 29920376  –  Latvijas Medicīnas studentu asociācija

Dalīties