Studentu serviss aicina ikvienu studentu pieteikties dalībai pasākumā „Studenta kurpēs”, lai iepazīstinātu vidusskolēnus ar studijām un studentu dzīvi Latvijas Universitātē.

Latvijas Universitātē notiks ikgadējais pasākums vidusskolēniem „Studenta kurpēs”. Šogad tas notiks no 4. - 8.aprīlim. Ikviens students no 3. februāra – 1.martam aicināts pieteikties un palīdzēt vidusskolēniem iepazīt Universitāti un studenta dzīvi, pastāstot par savu pieredzi.

Pasākuma „Studenta kurpēs” laikā 10. – 12. klases skolēniem būs iespēja vienu dienu sekot studentam, kas pašlaik mācās viņu interesējošajā studiju programmā. Tā kā ikvienam studentam vēl svaigā atmiņā ir laiks, kad pats bija grūtās izvēles priekšā – kur studēt, tieši studenti skolēniem ir labākie „gidi” augstskolas pasaulē un var trāpīgi un patiesi atbildēt uz viņus interesējošajiem jautājumiem.

Skolēniem no visas Latvijas pasākuma „Studenta kurpēs” laikā būs iespēja viesoties Latvijas Universitātes fakultātēs un vienu dienu pavadīt kopā ar studentu, piedaloties studiju procesā: lekcijās, semināros, laboratorijās un praktiskajos darbos. Tas ļauj jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, studiju telpām un ārpus studiju aktivitātēm Universitātē. Pasākumā gūtie iespaidi palīdz jauniešiem pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē, gūt priekšstatu par studijām nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, lai vēlāk veiksmīgi adaptētos studiju vidē.

Iepriekšējos gados skolēni un studenti aktīvi iesaistījušies šajā aktivitātē. Pagājušā gadā pasākumā piedalījās 237 studenti un 478 skolēni.

Skolēniem pieteikšanās no 15.februāra līdz 15.martam.

Papildu informācija LU portālā Studenta kurpēs vai Studentu servisā.

Dalīties