Vai esi jau universitātē atradis savus domubiedrus un vēlies kopā ar viņiem paveikt ko vairāk? Piesakies fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanām, kas šogad notiks no 2. līdz 8. novembrim.

Studējošo pašpārvalde ir vēlēta, neatkarīga, koleģiāla institūcija studējošo tiesību un interešu pārstāvībai Latvijas Universitātē. Darbojoties studējošo pašpārvaldē, tu ne tikai spēj ietekmēt savu studiju vidi, bet iegūsti arī jaunas iemaņas un papildini savu kontaktu loku. Studējošo pašpārvalde ir vieta, kur ir iespējams realizēt visdažādās idejas un izmēģināt savu roku visdažādāko jomu darbos.

Ja vēlies būt savas fakultātes studējošo balss, kopā ar saviem domubiedriem vari izveidot kandidātu sarakstu, kura iesniegšanas soļus un citus noderīgus noteikumus vari atrast šeit: https://www.lusp.lv/velesanas. Ņem vērā, saraksts ir jāiesniedz ne vēlāk kā 10 dienas pirms savas fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu sākuma!

Ja tomēr nolem nekandidēt pašpārvaldes vēlēšanās, tu joprojām vari balsot par kandidātu sarakstiem un atbalstīt tos studentus, kas apņēmušies pārstāvēt tavas intereses turpmāko gadu!