Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Izsludināta "Studentijas Akadēmija III"
Māra Ulme
01.03.2018.

Kā jau katru gadu, arī šogad seminārs Studentijas Akadēmija no 16. līdz 18. martam pulcēs akadēmiskos domubiedrus, kuriem trīs dienu laikā būs iespēja gan iepazīties ar aktuālākajiem problēmjautājumiem studiju procesa uzlabošanas ziņā, gan klausīties iedvesmojošas lekcijas un izveidot atgriezenisko saiti ar LU vadību.

„Studentijas Akadēmija” ir Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) organizēts trīs dienu seminārs, kura laikā studējošo pārstāvji tiks sagatavoti darbam universitātes akadēmiskajā lauciņā. Seminārs paredzēts dalībnieku sagatavošanai studiju kvalitātes problēmjautājumu risināšanā un studējošo kompetences celšanai studiju procesu izpratnes ziņā. 

Šo triju dienu laikā, organizatoru komanda nodrošinās visu, kas nepieciešams, lai Tu varētu papildināt savu praktisko zināšanu klāstu, seminārā iekļaujot radošās darbnīcas, vērtīgas lekcijas, darba grupas, tikšanos ar LU vadības pārstāvjiem.

Kā jau parasti - naktsmītnes, ēdināšanu un transportu sedz Latvijas Universitātes Studentu padome. 
Ja arī Tevi interesē studiju kvalitātes uzlabošana un esi ieinteresēts iesaistīties universitātes akadēmisko jautājumu risināšanā, līdz 2. martam aizpildi pieteikšanās anketu: ej.uz/SA2018

Neskaidrību gadījumā raksti: alise.ziverte@lusp.lv