Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Uzvari jauno mūziķu konkursā "Hadrons'18" un dodies uz Azerbaidžānu piedalīties "YOUTHVISION"!
Māra Ulme
06.02.2018

Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi jau 13 gadus izaicina studējošo jaunatni pierādīt un parādīt savas radošās, muzikālās spējas un aicina pieteikties studentu jauno mūzikas grupu un izpildītāju konkursam “Hadrons ’18”.

Šogad "Hadrons" uzvarētājiem sagatavota vienreizēja balva - došanās ceļojumā uz Azerbaidžānu, lai pārstāvētu Latviju starptautiskajā konkursā "YOUTHVISION". "YOUTHVISION" ir internacionāls dziesmu konkurss starp jauniešiem, kura mērķis ir atklāt jaunus, talantīgus studentus, lai vēlāk pilnveidotu viņu prasmes, un sniegtu platformu uz kuras nodibināt starptautiskus kontaktus. Tā ir lieliska iespēja jauniešiem no Latvijas paplašināt savu redzesloku un iegūt daudz jaunu atbalstītāju arī no citām pasaules valstīm. 

Konkursa "Hadrons" laikā jaunās grupas, izpildītājus un muzikālos projektus vērtēs mūzikas nozares profesionāļi no Latvijas un ārvalstīm, radio NABA un studentu pārstāvji. Lai pieteiktos konkursam, jaunajām grupām līdz 20. februārim jāaizpilda pieteikšanās anketa. Papildu informāciju, pieteikšanās anketu un konkursa nolikumu var atrast mājas lapā  www.hadrons.lv.      

Konkursu organizē Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Konkursa norisi atbalsta skaņu ierakstu studija "SKAN". Jautājumi un atbildes – naba@radionaba.lv.

Papildu informācija: hadrons.lv un www.facebook.com/events/453026871762285/