Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Piesakies Pirmkursnieku runas konkursam!
Ričards Šurunovs
07.08.2019.

Uzmanību, pirmkursniek! Pavisam drīz Tu būsi pilntiesīgs Latvijas Universitātes students, bet līdz tam Tev vēl viens darbiņš priekšā! Mēs, Latvijas Universitātes Studentu padome, izaicinām Tevi piedalīties Pirmkursnieku Runas Konkursam!

Ne par velti saka, ka studiju gadi ir tie labākie un patīkamām atmiņām bagātākie, tomēr tas, kas paliks mūsu atmiņās ir jāveido mums pašiem. Mēs zinām, ka Tev ir ko teikt gan mums, gan visai Latvijas Universitātei, tāpēc, ja jūti sevī oratora spējas un vēlies pierādīt sevi jau pašā studiju sākumā, piesakies vienreizējai iespējai sveikt Latvijas Universitātes studentus svētkos "LU Gadsimta Aristotelis"!

Pirmā kursa students, kurš tiks atzīts par labāko oratoru un runas autoru, ar svinīgo uzrunu uzstāsies jauno studentu svētkos “LU Gadsimta Aristotelis” 2019. gada 1. septembrī Doma laukumā. Pirms piesakies, rūpīgi iepazīsties ar konkursa nolikumu, pēc tam sūti elektroniski sagatavotu svētku runu 300-350 vārdu apjomā līdz 20. augustam uz e-pasta adresi pirmkursnieks@lusp.lv ar norādi “Pirmkursnieku runas konkursam” un drīzumā tiksi pie atbildes!

1. septembra vakarā, dienu pirms studiju gada sākuma, aizvadot saulaino vasaru un sagaidot lekcijām bagāto rudeni, LU saime un viņu draugi tiksies jauno studentu svētkos “LU Gadsimta Aristotelis”. Tajos ne tikai vēl reizi atpūtīsimies pirms nopietna mācību cikla, bet arī līdzdalīsim piederības sajūtu Latvijas Universitātei un studentu aprindām.

Kā jau katru gadu “Aristotelis” gaitas sāks Doma laukumā no plkst. 19:00, kur tiks svinīgi atklāts jaunais studiju gads. Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar universitātes rektoru, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām un ar pašu Aristoteli, kā arī priecāties par studentu radošo kolektīvu priekšnesumiem un vienoties kopīgās dziesmās.

Tiksimies jau pavisam drīz!

Nolikums / Rīkojums