Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Izsludināta Latvijas Universitātes Satversmes sapulce
Ričards Šurunovs
01.03.2019.

Latvijas Universitātes (LU) Senāts ir sasaucis LU Satversmes sapulci šī gada 24. maijā, kurā notiks rektora, senāta un akadēmiskās šķīrējtiesas vēlēšanas. Līdz 18. martam norisināsies fakultāšu pašpārvalžu pārstāvju deleģēšana uz studējošo vietām sapulcē, kā arī atvertā pieteikšanās.

Latvijas Universitātes Satversmes sapulce ir LU pastāvīgā personāla pilnvarota augstākā koleģiālā pārstāvības un vadības institūcija, un lēmējinstitūcija, kas tiesīga izskatīt un izlemt LU darbības un attīstības pamatjautājumus.

Aicināti aizpildīt pieteikuma anketu un kļūt par balsstiesīgiem studējošo pārstāvjiem Satversmes sapulcē ir visi LU studējošie, kuriem ir interese, motivācija un iespēja apmeklēt visus ar Satversmes sapulci plānotos oficiālos studentu notikumus un iedziļināties Satversmes sapulces darba kārtības jautājumos. Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) kopsapulce izvērtēs pieteikumus un atbilstoši pārstāvniecības formulai noteiks vienlīdzīgas iespējas visu fakultāšu studentiem piedalīties Satversmes sapulcē. 75 LU studējošo pārstāvjus apstiprinās LU SP kopsapulcē, kura provizoriski norisināsies 27. martā.

 

Satversmes sapulces darba kārtība:

1.1. Satversmes sapulces organizācijas komisijas priekšsēdētāja ziņojums;

1.2. Rektora vēlēšanas;

1.3. Senāta vēlēšanas;

1.4. Akadēmiskās šķīrējtiesas vēlēšanas;

1.5. Rektora I. Muižnieka atskaite;

1.6. Senāta priekšsēdētāja M. Kļaviņa atskaite.


Ja vēlies kļūt par studējošo pārstāvi LU Satversmes sapulcē, aizpildi šo anketu  līdz 18. martam plkst. 17.00!