Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Tuvojas LU SP Jauno biedru seminārs 2019
Ričards Šurunovs
21.01.2019.

Jau pavisam drīz studentu padomes jaunie biedri, pašpārvalžu pārstāvji un studentijas aktīvisti tiksies Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) Jauno biedru seminārā, lai kopīgi iepazītu LU SP vidi un saliedētos, kā arī kārtīgi sagatavotos ražīgam gadam studentu pārstāvniecībā!

Nedēļas nogalē no 15. līdz 17. februārim norisināsies jaunā LU SP sasaukuma Jauno biedru seminārs, kura laikā tiks atbildēts uz visiem eksistenciālajiem jautājumiem, kā piemēram, “Kas ir LU SP?”, “Ko tas dara?” un “Kāpēc man to vajag?”. Trīs pārpildītu dienu garumā dalībnieki dažādu aktivitāšu un lekciju laikā gūs jaunus iespaidus, prasmes un, galvenokārt, motivāciju darboties un darīt vēl vairāk. Pēc semināra, vārdi kā komandas darbs, problēmu risināšana un ass prāts nebūs sveši vairs nevienam. Bet starp uzdevumiem un simulācijām, dalībnieki varēs iepazīt viens otru, saliedēties un arī atpūsties no studiju rutīnas neformālā gaisotnē.

 

Tāpēc nenokavē savu iespēju un piesakies, aizpildot anketu (uzspied, lai atvērtu) līdz 23. janvārim. Mīļi gaidīts ir ikviens LU SP, fakultāšu SP biedri un vadītāji, kā arī visi aktīvisti. Gatavo labu garastāvokli, ieliec somā motivāciju un gribasspēku un tiekamies tur!