Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Rudens talkā aicina studentus un absolventus sakopt LU Botānisko dārzu

12.09.2017

Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un Latvijas Universitātes Absolventu klubs (LU AK) aicina Latvijas Universitātes (LU) studentus, absolventus, mācībspēkus, draugus, radus un paziņas pavadīt ražīgu pēcpusdienu Studentu un Absolventu Rudens talkā, kas norisināsies šī gada 30.septembrī, sestdien, no plkst. 11:00 LU Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2.  

Rudens talka LU Botāniskajā dārzā ir ikgadējs pasākums, taču šogad LU SP to organizē kopā ar LU AK, tāpēc šoreiz pielikt roku LU Botāniskā dārza sakopšanā tiek aicināts ne tikai ikviens students, bet arī Universitātes absolventi. Talkas laikā tiks veikti darbi pie topošās Absolventu takas, kuru LU AK tuvākajos gados plāno LU Botāniskajā dārzā izveidot par vietu, kur satikties absolventiem, lai atpūstos un labi pavadītu laiku.

 

Tā kā visa LU saime ir kā viena liela ģimene, tad šogad sadarbībā ar Lielo ģimeņu centru “Ģimenes atbalsts” tiek aicināts palīdzēt daudzbērnu un mazturīgajām ģimenēm, uzsākot skolas gaitas. Tāpēc ikviens talkotājs tiek arī aicināts piedalīties labdarības akcijā un ziedot kancelejas preces, skolas somas vai apģērbu, kas noderētu skolēniem. Mantas droši nesiet uz talkošanas vietu, organizatori būs parūpējušies, lai tās būtu, kur novietot.

 

Čaklos talkotājus pirmā siltā tēja gaidīs no plkst. 10:45, lai līdz pulksten 16:00 pagūtu sagatavot Botānisko dārzu gaidāmajai ziemas sezonai. Talkotājiem tiks nodrošināti cimdi un darba rīki, bet katrs var ņemt līdzi arī savu mīļāko grābekli. Pēc darbu veikšanas talkas dalībniekiem būs iespēja cienāties ar zupu, maizītēm, dzērieniem un rektora dāvāto kliņģeri. Tāpat paredzēta viktorīna, kas ļaus izvingrināt arī prātu, kā arī balva aktīvāk pārstāvētajai fakultātei.

 

Jautājumu gadījumā rakstiet uz jurgis.kalnins@lusp.lv

 

Lūk, video par to, kā LU Botāniskajā dārzā norisinājās pavasara Lielā talka:

https://www.youtube.com/watch?v=jRL2HcR252M