Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Iepazīsti daļu no jaunievēlētās Latvijas Universitātes Studentu padomes valdes!
Ričards Šurunovs
17.01.2019.

Kad svētki nosvinēti, vecais gads aizvadīts un jaunais, cerību pilnais un panākumu sološais sagaidīts, ir pienācis laiks iepazīt diženos prātus, kuri turpmāko gadu pārstāvēs studentu intereses kā Latvijas Universitātes Studentu padomes valdes locekļi.

2018. gada 8. decembrī norisinājās jaunā Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) sasaukuma pirmā kopsapulce. Papildus atskatam uz pērno gadu un jauno biedru mandātu apstiprināšanai, norisinājās LU SP valdes locekļu vēlēšanas. Deviņu stundu garumā seši kandidāti spraigā gaisotnē tika ievēlēti valdes amatos.

Par LU SP priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēta iepriekšējā sasaukuma Akadēmiskā virziena vadītāja Alise Paula Zīverte (JF), kura sava pirmā studentijas gadā laikā pierādīja sevi kā izcilu amata kandidātu. To apstiprina ne tikai iegūtā "Gada izaugsme" balva LU SP Gada balvā 2018, bet arī nebeidzamais atbalsts no studentiem, kolēģiem un vecbiedriem.

Ievēlēti tika arī Alises vistuvākie kolēģi - par Priekšsēdētājas biedru iekšējos jautājumos tika ievēlēts Kaspars Eglītis (DF), bet ārējos jautājumos darbosies Alise Pokšāne (VFF). Akadēmiskās lietas šogad cels spārnos pieredzējušais Deniss Celuiko (DF), Kultūra un sports turpinās zelt un plaukt, jo jau otro termiņu to vadīs Austra Laima Aprāne (HZF), toties par Starptautisko virzienu šogad rūpēsies Elizabete Zariņa (HZF). Sociālais un Finanšu virziens joprojām meklē savu šī gada līderi, tāpēc ceram jau nākamajā kopsapulcē atrast LU SP valdes pēdējos puzles gabaliņus.

Seko informācijai mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos, lai nenokavētu nākamās virzienu darba grupas, kopsapulces un visus aktuālos jaunumus. Lai jaunievēlētajiem un arī Tev šis gads nes visu iecerēto un pelnītie panākumi neiet garām!