Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Piesakies par dienesta viesnīcas vecāko un saņem 50% atlaidi īres maksai!

09.10.2018.

Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un Latvijas Universitātes Infrastruktūras departaments (LU ID) līdz š.g. 20. oktobrim aicina aktīvu, atbildīgu un apņēmības pilnu kopmītnēs dzīvojošu studentu, kurš vēlas uzlabot dzīvi dienesta viesnīcā (DV), pieteikties DV vecākā amatam!

Student, dzīvo dienesta viesnīcā (DV) un vēlies saņemt 50% atlaidi īres maksai? Tad, lūk, Tev ir izaicinājums! Kopmītnēs jeb dienesta viesnīcās dzīvojošie studenti savā ikdienā ir saskārušies ar ne mazums problēmsituācijām, kuras, visiem kopā strādājot un pilnveidojot apkārtējo vidi, mēs varam novērst un tādējādi uzlabot situāciju.

DV vecākais tiek meklēts šādā DV:

  • Buļļu iela 5

DV vecākā galvenie uzdevumi būs sadarboties ar DV vadītāju un LU SP, organizēt DV dzīvojošo kopsapulces, lai rosinātu diskusijas ar administrāciju, kā arī līdzdarbošanās DV sadzīves stāvokļa uzlabošanā, apkopojot īrnieku ieteikumus, sūdzības un problēmas, arīdzan iekšējo pasākumu rīkošanu.

Studentam kļūstot par DV vecāko, būs tiesības saņemt informāciju par DV notiekošo no DV administrācijas, LU ID un LU SP un pārstāvēt studentu intereses. Par sava laika un darba ieguldīšanu DV vecākais saņems līdz 50% atlaidi ikmēneša īres maksai.

Pieteikt savu kandidatūru var līdz šī gada 20. oktobrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma formu, kurai  jāpievieno CV un motivācijas vēstule. ej.uz/BulluDV.

Plašāku informāciju par DV vecākā pienākumiem un prasībām var iegūt nolikumā, kā arī sazinoties ar LU SP Sociālā virziena vadītāju, rakstot uz ilze.lisovska@lusp.lv

Student, esi aktīvs un iesaisties savas apkārtējās vides uzlabošanā!