Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sākusies pieteikšanās motivācijas semināram "Ledlauzis"

13.09.2018.

Ir sācies jauns studiju gads. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks iekarot jaunas teritorijas, gāzt kalnus un, galvenokārt, LAUZT LEDU!

Pirmkursniek*, sarosies, jo šī ir tieši Tava iespēja iepazīt studentijas ūdeņus motivācijas seminārā “Ledlauzis” no 5. līdz 7. oktobrim.

“Ledlauzis” ir Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) organizēts trīs dienu seminārs, kura laikā jaunie studējošo pārstāvji tiks iepazīstināti ar studējošo pašpārvalžu (SP) sistēmu, LU SP iespējām un motivēti turpmākam darbam studentu pārstāvniecībā.

Iedvesmojošas lekcijas, izaicinoši pārbaudījumi, darbs komandās un daudz pārsteigumu – tas viss Tevi gaida, ja kāpsi uz “Ledlauža” klāja. Semināra organizatori ir parupējušies, lai, atgriežoties uz sauszemes, Tev būtu pilna mugursoma zināšanu un motivācijas turpināt darboties studentijā.

Tāpēc nevilcinies ne nieka! Sakontaktējies ar savas fakultātes SP vadītāju, lai tiktu deleģēts, vai aizpildi anketu caur atvērto pieteikšanos līdz 23.09., lai kļūtu par daļu no “Ledlauža”: šeit.


*arī citu kursu studenti, kuriem SP ir jaunums, droši var pieteikties!