Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Piesakies Pirmkursnieku Runas Konkursam!
Māra Ulme
14.08.2018.

Uzmanību, pirmkursniek! Pavisam drīz Tu būsi pilntiesīgs Latvijas Universitātes students, bet līdz tam Tev vēl viens darbiņš priekšā! Mēs, Latvijas Universitātes Studentu padome, izaicinām Tevi piedalīties Pirmkursnieku Runas Konkursam!

Ne par velti saka, ka studiju gadi ir tie labākie un patīkamām atmiņām bagātākie, tomēr tas, kas paliks mūsu atmiņās ir jāveido mums pašiem. Mēs zinām, ka Tev ir ko teikt gan mums, gan visai Latvijas Universitātei, tāpēc, ja jūti sevī oratora spējas un vēlies pieradīt sevi jau pašā studiju sākumā, piesakies vienreizējai iespējai sveikt Latvijas Universitātes studentus "Aristotelī"!

Pirmā kursa students, kurš tiks atzīts par labāko oratoru un runas autoru, ar svinīgo uzrunu uzstāsies jauno studentu svētkos “Aristotelis” 2018. gada 2. septembrī Doma laukumā. Pirms piesakies, rūpīgi iepazīsties ar konkursa nolikumu, pēc tam sūti elektroniski sagatavotu svētku runu 300-350 vārdu apjomā līdz 22. augustam uz e-pasta adresi pirmkursnieks@lusp.lv ar norādi “Pirmkursnieku runas konkursam” un drīzumā tiksi pie atbildes!

Latvijas Universitātes jauno studentu svētku “Aristotelis 2018” oficiālā daļa sāksies plkst. 19.00 Doma laukumā, kur ar apsveikumiem un studentiskām fakultāšu aktivitātēm sāksies jaunā studiju gada svinības, lai pēc tam kopīgā lāpu gājienā studenti un Universitātes pārstāvji dotos uz LU galveno ēku, kur līdz pat rīta gaismai iedejotu un iedziedātu jaunajā studiju gadā.

Tiksimies jau pavisam drīz!

Nolikums / Rīkojums