Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Nākamās nedēļas nogalē gaidāms Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) jauno biedru seminārs!
Māra Ulme
01.02.2018.

Ir pienācis brīdis visu 13 fakultāšu izvēlētajiem biedriem un vadītājiem doties kopīgā misijā: Operācija:LU SP! Seminārs šogad norisināsies nedēļas nogalē no 9. līdz 11. februārim un parūpēsies par jauno LU SP biedru aklimatizēšanu studentu pārstāvniecībā un sniegs visus nepieciešamos ieročus, lai vēlāk būtu vieglāk gāzt kalnus un uzlabot studentu dzīvi.

Lai jaunajiem padomes biedriem būtu vieglāk vienam otru atpazīt, un jautājums “ko dara LU SP?” vairs nešķistu tik biedējošs, semināra organizatori ir sagatavojuši programmu, kuras sastāvā ietilps noderīgas un aktuālas lekcijas, spiegu cienīgi pārbaudījumi un prātu asinoša simulācija. Šāds seminārs norisinās reizi gadā un ir vienreizēja iespēja studentiem no dažādām fakultātēm vienam otru labāk iepazīt, kopā strādāt un risināt dažādas studentiem aktuālas problēmas, kā arī uzklausīt un palīdzēt LU SP ar jaunām idejām. Kopā studenti jauno biedru seminārā pavadīs trīs dienas un divas naktis, kuru laikā LU Studentu padome visiem dalībniekiem nodrošina gan transportu, gan ēdināšanu, lai vairāk domu spēku varētu atlicināt mācībām par to, kā labāk iestāties par studentu interesēm, rezultātā uzlabojot studiju kvalitāti.

Gaidīti ir visu fakultāšu pārstāvji un aktīvisti, kas aizpildījuši pieteikuma anketas, jo galu galā seminārs bez dalībniekiem notikt, protams, nevar! Tāpēc, ja esi pieteicies, sāc kravāt somas un pat netaisies pārdomāt! Cik daudz būsi gatavs semināra laikā tam atdot tik pat daudz (un vēl vairāk) arī iegūsi. Uz drīzu tikšanos!