Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

"Studentu Pavasara talka" aicina studentus un viņu draugus sakopt LU Botānisko dārzu!
Jurģis Kalniņš
16.04.2018.

Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina Latvijas Universitātes (LU) studentus, mācībspēkus, draugus, radus un paziņas pavadīt ražīgu pēcpusdienu Studentu Pavasara talkā, kas norisināsies šī gada 28. aprīlī, sestdien, no plkst. 11:00 LU Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2.

Šī gada Studentu pavasara talkas ietvaros LU SP aicina studentus, mācībspēkus, draugus no citām augstskolām un visus, kuri vēlas labi pavadīt laiku, uz kopīgu pastrādāšanu un pēcāk – pikniku un atpūtu pēc darba, kā arī būs iespēja bez maksas apmeklēt Tauriņu māju.

Talkas sākums paredzēts plkst. 11.00. Talcinieki tiks nodrošināti ar atkritumu maisiem, darbarīkiem un cimdiem, bet noteikti nekautrējies ņemt līdzi savus darba rīkus un cimdus, jo darba rīki un cimdi būs ierobežotā skaitā, turklāt tā darbi ritētu vēl raitāk! Darbu izskaņā notiks mielasts muzikālā pavadījumā, ko nodrošinās duets “Rīta konjaciņa”.

Paralēli talkai norisināsies ikgadējās sacensības par aktīvākās fakultātes titulu, tāpēc līdzi aicini arī savus kursa biedrus un citus fakultātes biedrus. Fakultāte, kura sevi talkā būs pārstāvējusi ar vislielāko studentu un mācībspēku skaitu, iegūs pārsteiguma balvu. Tāpat tiks apbalvota fakultāte, kura bija visaktīvākā Pavasara asinsdonoru akcijā.

Līdz talkas vietai LU Botāniskajā dārzā (Kandavas iela 2) var nokļūt ar:

·         4; 4z; 37; 41; 21; 38; 46; 54 autobusu,

·         9; 25 trolejbusu,

·         1. tramvaju (pietura: Dzirciema iela).

Jautājumu gadījumā rakstiet uz jurgis.kalnins@lusp.lv

Lūk, video par to, kā LU Botāniskajā dārzā norisinājās pavasara Lielā talka pirms gada:

https://www.youtube.com/watch?v=jRL2HcR252M