Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studentu mentoru sistēma – palīdzi iejusties jaunajiem studentiem universitātes dzīvē
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.06.2017

LU Studentu padome vēlas iedrošināt vecāko kursu studentus, kļūt par jauno studentu ceļabiedriem sperot pirmos soļus universitātes dzīvē. Lai veicinātu jauno studentu iekļaušanos universitātes studentu dzīvē, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un LU Studentu serviss arī 2016. gada rudens semestrī uzsāk pieteikšanos Studentu mentoru sistēmai.


Mentoru galvenais uzdevums būs uzturēt neformālu komunikāciju ar jauno studentu un palīdzēt ojentēties studiju ikdienas jautājumos un palīdzēt nepajukt problēmsituācijās visa studiju gada laikā. Mentori iepazīstinās un parādīs svarīgākās lietas universitātes dzīvē - fakultātes telpas, sistēma kādā tiek strādāts, galvenie noteikumi, LUIS un e-studijas, pašpārvalžu sistēma, kā arī pats galvenais - students tiks iepazīstināts ar aizraujošo vidi kurā atrodas. Mentori ar saviem pirmkursniekiem iepazīsies jau pirmajās studiju dienās.


Lai palīdzētu attīstīt Mentoriem nepieciešamās kompetences LU Studentu padome kopā ar Studentu servisu augusta beigās organizēs mentoriem īpašas apmācības, kurās izklāstīs gan mentora galvenos pienākumus, gan piedāvās piedalīties simulācijas spēlē, kas attaino mentora ikdienu, kā arī sniegs citu aktuālu un nepieciešamu informāciju.

Lai pieteiktos kļūt par mentoru kādam no pirmā kursa studentiem, aicinām aizpildīt anketu mentors.lu.lv