Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studentu mentoru sistēma – studentisks atbalsts studijas uzsākot
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.06.2017

Lai veicinātu jauno studentu iekļaušanos universitātes studentu dzīvē, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un LU Studentu serviss arī 2017.gada rudens semestrī uzsāk pieteikšanos Studentu mentoru sistēmai.

LU SP radošā un interaktīvā veidā piedāvā iespēju pirmkursniekiem iegūt pašiem savu unikālo Mentoru - pieredzējušu studentu, kurš jau ir izbaudījis sarežģīto iejušanos jaunajā Universitātes vidē un ir pietiekami kompetents, lai palīdzētu ātrāk uzsākt akadēmisko dzīvi. Cauri visai studiju programmai pirmkursniekam būs iespēja vērsties pie sava Mentora ar jebkuriem profesionālajiem un personīgajiem jautājumiem.

Pirmkursniekam tiks pateikts un parādīts viss svarīgākais - fakultātes telpas, sistēma kādā tiek strādāts, galvenie noteikumi, LUIS un e-studijas, pašpārvalžu sistēma, kā arī pats galvenais - students tiks iepazīstināts ar aizraujošo vidi kurā atrodas. Mentori ar saviem pirmkursniekiem iepazīsies jau pirmajās studiju dienās.

Lai iegūtu savu unikālo mentoru sūti savas fakultātes mentoru koordinatoram ziņu, minot savu vārdu, uzvārdu, fakultātes un studiju programmas nosaukumu, kā arī to vai plāno dzīvot dienesta viesnīcā, kā arī aicinām neaizmirsti pievienot kontaktinformāciju.

“Atceros, cik grūti bija iejusties jaunajā sistēmā, jo atšķirība starp vidusskolu un augstskolu ir milzīga. Tāpēc liels paldies man jāsaka savai mentorei, kas laipni atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, kas droši vien dažkārt bija pat visai muļķīgi. Bija ļoti patīkami apzināties, ka pat pilnīga apjukuma bŗīdī būs kāds draudzīgs cilvēks, pie kura vērsties pēc padoma” saka kāda bijusī pirmkursniece, kas pati pagājušajā gadā bija Mentors kādam pirmkursniekam.

Fakultāšu studējošo pašpārvalžu kontaktinformācija