Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studentu mentoru programma – palīdzi iejusties jaunajiem studentiem universitātes dzīvē
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.07.2018.

LU Studentu padome vēlas iedrošināt vecāko kursu studentus, kļūt par jauno studentu ceļabiedriem, sperot pirmos soļus universitātes dzīvē. Lai veicinātu jauno studentu iekļaušanos universitātes studentu dzīvē, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un LU Studentu serviss arī 2018. gada rudens semestrī izsludina pieteikšanos Studentu mentoru programmai.


Mentoru galvenais uzdevums būs uzturēt neformālu komunikāciju ar jauno studentu un palīdzēt orientēties studiju ikdienas jautājumos un nepajukt problēmsituācijās visa studiju gada laikā. Mentori iepazīstinās un parādīs svarīgākās lietas universitātes dzīvē - fakultātes telpas, sistēma kādā tiek strādāts, galvenie noteikumi, LUIS un e-studijas, pašpārvalžu sistēma. Kā arī pats galvenais - students tiks iepazīstināts ar aizraujošo vidi, kurā tagad atrodas. Mentori ar saviem pirmkursniekiem iepazīsies jau pirmajās studiju dienās.


Lai palīdzētu attīstīt Mentoriem nepieciešamās kompetences, LU Studentu padome kopā ar Studentu servisu augusta beigās organizēs mentoriem īpašas apmācības, kurās izklāstīs gan mentora galvenos pienākumus, gan piedāvās piedalīties simulācijas spēlē, kas attaino mentora ikdienu, kā arī sniegs citu aktuālu un nepieciešamu informāciju.

Lai pieteiktos kļūt par mentoru kādam no pirmā kursa studentiem, aicinām aizpildīt anketu mentors.lu.lv