Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studentu mentoru programma – studentisks atbalsts uzsākot studijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.07.2018.

Lai veicinātu jauno studentu iekļaušanos universitātē, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un LU Studentu serviss arī 2018. gada rudens semestrī uzsāk pieteikšanos Studentu mentoru programmai.

LU SP radošā un interaktīvā veidā piedāvā iespēju pirmkursniekiem iegūt pašiem savu unikālo Mentoru - pieredzējušu studentu, kurš jau ir izbaudījis sarežģīto iejušanos jaunajā Universitātes vidē un ir pietiekami kompetents, lai palīdzētu ātrāk uzsākt akadēmisko dzīvi. Cauri visai studiju programmai pirmkursniekam būs iespēja vērsties pie sava Mentora ar jebkuriem profesionālajiem un personīgajiem jautājumiem.

Pirmkursniekam tiks pateikts un parādīts viss svarīgākais - fakultātes telpas, sistēma, kādā tiek strādāts, galvenie noteikumi, LUIS un e-studijas, pašpārvalžu sistēma un, protams, tradīcijas. Mentori ar saviem pirmkursniekiem iepazīsies jau pirmajās studiju dienās.

Lai iegūtu savu unikālo mentoru, sākot ar 16. jūliju apmeklē vietni mentors.lu.lv, kurā, izvēloties savu fakultāti un studiju programmu, ieraudzīsi sarakstu ar vairākiem kandidātiem. Iepazīsties, izvērtē un izvēlies! Kad būsi izdarījis savu izvēli, seko norādēm, lai apstiprinātu pieteikumu. Tālāk gaidi ziņu no sava mentora!

Vietne būs aktīva līdz pat 30. septembrim, taču vēlams izvēli veikt jau tagad, jo mentori nepacietībā jau gaida! Ja vēl nezini, vai nepieciešams izmantot šo iespēju, aicinām Tevi 30. augustā apmeklēt pasākumu “Iepazīsti LU”, kur 11:00 tiks stāstīts par sistēmas būtību un ieguvumiem.

“Atceros, cik grūti bija iejusties jaunajā sistēmā, jo atšķirība starp vidusskolu un augstskolu ir milzīga. Tāpēc liels paldies man jāsaka savai mentorei, kas laipni atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, kas droši vien dažkārt bija pat visai muļķīgi. Bija ļoti patīkami apzināties, ka pat pilnīga apjukuma bŗīdī būs kāds draudzīgs cilvēks, pie kura vērsties pēc padoma!” saka kāda bijusī pirmkursniece, kas pati šogad pieteikusies būt par Mentoru kādam pirmkursniekam. 

Jautājumu gadījumā droši raksti uz ilze.lisovska@lusp.lv