Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Izsludināts Pirmā kursa studentu uzrunas konkurss
Brenda Beķere
26.07.2017

Enerģijas, izdomas un nepacietības pilnais Pirmkursniek! Mēs, Latvijas Universitātes Studentu padome, zinām, ka Tev ir ko teikt gan mums, gan visai Latvijas Universitātes saimei.

Tu noteikti nevari sagaidīt brīdi, kad iepazīsi studiju biedrus, lai kopīgi uzsāktu jaunu dzīves posmu. Ne par velti saka, ka studiju gadi ir tie labākie un patīkamām atmiņām bagātākie. Ja jūti sevī oratora spējas, ja vēlies pieradīt sevi jau pašā studiju sākumā, iedvesmot, sveikt visus klātesošos pirmkursnieku vārdā, parādīt sevi un pārstāvēt visus jaunos studentus, mēs aicinām tieši Tevi pieņemt izaicinājumu un pieteikties Latvijas Universitātes Studentu padomes organizētajam “2017. gada Pirmā kursa studentu uzrunas konkursam”!

Pirmā kursa students, kurš tiks atzīts par labāko oratoru un runas autoru, ar svinīgo uzrunu uzstāsies jauno studentu svētkos “Aristotelis 2017” 3. septembrī Doma laukumā.

Rūpīgi iepazīsties ar konkursa nolikumu - sūti elektroniski sagatavotu svētku runu 300-350 vārdu apjomā līdz 18. augustam uz e-pasta adresi pirmkursnieks@lusp.lv ar norādi “Pirmkursnieka runas konkursam”.

Latvijas Universitātes jauno studentu svētku “Aristotelis 2017” oficiālā daļa sāksies plkst. 19.00 Doma laukumā, kur ar apsveikumiem un studentiskām fakultāšu aktivitātēm sāksies jaunā studiju gada svinības, lai pēc tam kopīgā lāpu gājienā studenti un Universitātes pārstāvji dotos uz LU galveno ēku, kur līdz pat rīta gaismai, kur norisināsies studentiskas svinības, dziesmas un dejas. 

Rīkojums par konkursa izsludināšanu.

Konkursa nolikums.