Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes (LU) jauno studentu svētki “Aristotelis 2017” - pasākums, ar kuru savas studiju gaitas iesāk ikkatrs LU students.
Brenda Beķere
26.07.2017

Esi gatavs 3. septembrī svētdienas vakaru, nakti un pirmdienas rītu atzīmēt tā, lai studentu ceļa iesākšana paliek atmiņā vēl ilgi?

Kā jau katru gadu “Aristotelis” savas gaitas sāks Doma laukumā plkst. 19:00, kur svinīgas uzrunas, dziesmas un LU orķestris iesildīs studentus pirms lielā gājiena, kura laikā ar patriotiskiem saukļiem, plakātiem un citām izdarībām studenti parādīs, ka pieder savai fakultātei un visai Latvijas Universitātei.

“Aristotelī” studentus uzrunās LU rektors Indriķis Muižnieks, LU Studentu padomes priekšsēdētāja, studentu un studenšu korporāciju pārstāvji, kā arī īpaši izraudzīts pirmkursnieks un, protams, pats Aristotelis. Svētkos Latvijas Universitātes studentus sveikuši arīdzan Latvijas Valsts prezidenti, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministri,  kā arī Rīgas mēri.

Pats svētku gājiens sāksies Doma laukumā un skaļu ovāciju pavadīts virzīsies cauri Vecrīgai, līdz Alma Mater Raiņa bulvārī. Pēc gājiena galvenajā LU ēkā studentus līdz pat lekciju rītam priecēs Latvijā atzīti un mīlēti mūziķi. Būs arī iespēja iztrakoties divās dažādās skatuvēs, atmiņas iemūžināt fotostūrī un izmēģināt veiksmi dažādās aktivitātēs.

Jaunajiem studentiem acis jātur vaļā arī pirms paša Aristoteļa, jo kurš gan gribētu palaist garām Pirmsaristoteļus, kas tiek rīkoti katrā fakultātē atsevišķi. Pirmsaristoteļus rīko LU fakultāšu studentu pašpārvaldes jauno studentu satuvināšanai, kuru laikā ar dažādām spēlēm un konkursiem visi studējošie tiek sagatavoti Aristotelim un vēlāk kopīgi dodas uz Doma laukumu.

Vairāk informācijas meklē- www.aristotelis.lv

Tiekamies Doma laukumā!